دفاتر منطقه ای

با توجه به گستردگي فعاليت امداد خودرو ايران در تمام نقاط كشور ، اين شركت اقدام به تاسيس 10 دفتر منطقه اي در سطح كشور نموده كه آدرس و شماره تماس هاي آن به شرح جدول ذيل مي باشد .

 


رديف

نام دفتر

آدرس دفتر

تلفن

آدرس پست الكترونيكي


1


اصفهان

اصفهان- میدان ارتش به سمت 3 راه حکیم نظامی- کوچه شماره 28 (آرش) پلاک 3

          031-36200590   

Isfahan@emdadkhodro.com


2

  اهواز

اهواز- گلستان- میدان کارگر- خیابان کارون- روبروی دبیرستان زاهده- پلاک 6
          061-33722368

Ahwaz@emdadkhodro.com


3

آذربايجان

تبریز- منظريه- پشت آتش نشانی- خیابان ششم منظریه- بیست متری پنجم- جنب دبستان شهید سقایی

          041-34753000

Tabriz@emdadkhodro.com


4

رشت

رشت- بلوار امام خمینی (ره)- خیابان شهید محمدنژادپلاک 18

         013-33346601        

Rasht@emdadkhodro.com


5

ساري

كيلومتر 7 جاده نكا- نرسيده به هتل بادله- معاونت خدمات پس از فروش

         011-33435053

Sari@emdadkhodro.com


6

شيراز

بلوار مدرس- 60 متری رازی- پلاک 304

        071-37257007

Shiraz@emdadkhodro.com


7

كرمان

کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - بعد از کوچه 57 مجتمع باران - طبقه 2

         034-32612078

Kerman@emdadkhodro.com


8

مشهد

بلوار وکیل آباد - بین وکیل آباد 18 و 20 - پلاک 417 و 418 طبقه سوم

         051-38025555

Mashad@emdadkhodro.com


9

همدان

شهرک مدرس- خیابان ابوطالب- اول کوچه رضوان- پلاک 21

         081-38292905

Hamedan@emdadkhodro.com

  10 حومه تهران کرج - حصارک - بلوار شهيد بهشتي - روبروي موسسه سرم سازيرازي - نبش کوچه طالقاني پلاک 4
        0263-4682378