دفاتر منطقه ای

با توجه به گستردگي فعاليت امداد خودرو ايران در تمام نقاط كشور ، اين شركت اقدام به تاسيس 9 دفتر منطقه اي در سطح كشور نموده كه آدرس و شماره تماس هاي آن به شرح جدول ذيل مي باشد .

 


رديف

نام دفتر

آدرس دفتر

تلفن

آدرس پست الكترونيكي


1


اصفهان

خيابان ارتش نرسيده به فلكه ارتش- كوچه آرش- پلاك 3

          031-36200590   

Isfahan@emdadkhodro.com


2

اهواز

اتوبان گلستان- كوي سعدي- خيابان كارون- پلاك 6

          061-33722368

Ahwaz@emdadkhodro.com


3

آذربايجان

تبریز- منظریه- پشت آتش نشانی- خیابان ششم منظریه- بیست متری پنجم- جنب مدرسه شهید سقایی

          041-34753000

Tabriz@emdadkhodro.com


4

رشت

بلوار امام خمینی- خيابان شهید محمدنژاد- پلاک18

         013-33346672        

Rasht@emdadkhodro.com


5

ساري

كيلومتر 7 جاده نكا- نرسيده به هتل بادله- معاونت خدمات پس از فروش

         011-33435041

Sari@emdadkhodro.com


6

شيراز

بلوار مدرس- 60 متری رازی- پلاک 304

         071-37257000

Shiraz@emdadkhodro.com


7

كرمان

خيابان شفا- كوچه 10- پلاك 50

         034-32611285

Kerman@emdadkhodro.com


8

مشهد

بلوار وکیل آباد - بین وکیل آباد 18 و 20 - پلاک 417 و 418 طبقه سوم

         051-38025

Mashad@emdadkhodro.com


9

همدان

شهرک مدرس- خیابان ابوطالب- اول کوچه رضوان- پلاک 21

         081-38292601

Hamedan@emdadkhodro.com